Hakkımızda

Aslında Yarınlara Dair gördüğümüz çok şey var...

ARSLAN GROUP olarak 1983 yılında başladığımız bu süreçte ansiklopedi ve dil ögrenim laboraturlarını ülkemize kazandırdık. Yaklaşık 25 yıl önce insanlarımızın yabancı bir dile ihtiyaçları olduğunu savunarak 180 kişilik deneyimli kadromuzla ilk mücademizi Bilgi ve Kültür yönünden vermeye başladık.


Evet söylediğimiz yıllar içersinde yabancı dile gereksinim duymadan birçok insanla karşılaştık ama günümüz şartlarında nasıl bir ihtiyaç olduğunu görmekteyiz.ve amacımıza ulaşarak, bilgi ve kültür alanında misyonumuzu başarı ile tamamladık.


Bugün mücadelemizi bir başka alanda DOĞA ve SU için sürdürmekteyiz..Yaşam kaynağımız olan suyumuzun tasarrıflu kullanımı çok önemli,bundan 15 yıl önce savaşını vermeye başladığımız SU TASARRUFUNDAN bahsediyoruz!..

    

 

1994 yılında "SUYUMUZU TASARRUFLU KULLANALIM" sloganıyla ülkemizin her köşesinde tanıtımlar,organizasyonlar,sempozyumlar ve toplantılar düzenleyip insanlarımızı bilinçlendirdik. O günlerde yine en büyük zorluğumuz bugün var olan birşeyin tasarruflu kullanılmazsa yarın yok olucagına dair ülke vatandaşlarımızı inandırmaktı! 2003 yılında küresel ısınma tehtidi yavaş yavaş bütün dünyayı sarmaya başladı.


Her geçen gün azalan su kaynakları bizi büyük bir gerçekle yüz yüze bıraktı..Özellikle son 3 yıldır susuzluğun etkisi toplumumuzda artıkça soru işaretleri ve tasarruf bilinci arttı. Ülkemizin susuz kalacağı gerçeği artık gözler önüne serilmişti.


Emg Teknoloji Su Tasarrufunda

Türkiye ve Ortadoğuda İLK ve EN BÜYÜK marka olmanın sorumluluğu ile;


1 ayda 12.000 ader Spot Tv reklamı vererek,

1 yıl içerisinde 52 adet Fuar organizasyonuna iştirak ederek,Sayısızca okul,AVM ve sempozyumda bilinçlendirme toplantıları düzenleyerek, Radyo reklamları ve gazete ilanlarında yer alarak üstümüze düşen bu büyük sorumluluğu başarı ile devam etmesi için çalışmaktayız.


Başarımızın sonucu olarak bugün ülkemizin su tasarruf cihazlarında en büyük dağıtım firmasıyız.23 bölge bayi ve 78 Nokta bayisi ile EMG TEKNOLOJİ Türkiyede Suyun Aktığı her yerde. Su tasarrufunda Türkiyenin Dünyadaki En büyük Markası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz


Bizler bugün tasarruf yaparsak yarına bir gün daha ekleriz.Tasarruflu kullanmadığımız her damla su yarınlarımızın gözyaşı olacaktır.Dün geri getiremeyeceğimiz gibi boşa akıp giden suyumuzuda geri getiremez.

 

Unutmayın ki yarınlar çocuklarımızındır!.